Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 09/09/2019 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 10/09/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - KON. EEKLOSE BC vrijdag 13/09/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 13/09/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC METRO 1 vrijdag 13/09/2019 19:30

RONDE 2

K.BC ELK WEIRD HEM - KON. EEKLOSE BC maandag 23/09/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC METRO 1 maandag 23/09/2019 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 dinsdag 24/09/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 27/09/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 27/09/2019 19:30

RONDE 3

KON. EEKLOSE BC - BC KUNST VERMAAK 1 zaterdag 05/10/2019 14:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 07/10/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 07/10/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 07/10/2019 19:30
K.BC METRO 1 - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 09/10/2019 19:30

RONDE 4

KON. EEKLOSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 19/10/2019 14:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 19/10/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 21/10/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - BC KUNST VERMAAK 1 maandag 21/10/2019 19:30
K.BC METRO 1 - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 23/10/2019 19:30

RONDE 5

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 maandag 04/11/2019 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - KON. EEKLOSE BC dinsdag 05/11/2019 19:30
K.BC METRO 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 woensdag 06/11/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 08/11/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 vrijdag 08/11/2019 19:30

RONDE 6

KON. EEKLOSE BC - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 16/11/2019 14:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 16/11/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 18/11/2019 19:30
K.BC METRO 1 - K.BC GILDEVRIENDEN woensdag 20/11/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 vrijdag 22/11/2019 19:30

RONDE 7

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC METRO 1 zaterdag 30/11/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - KON. EEKLOSE BC maandag 02/12/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 06/12/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 06/12/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 06/12/2019 19:30

RONDE 8

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 14/12/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 16/12/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 1 maandag 16/12/2019 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC QUALITY ZELE 2 dinsdag 17/12/2019 19:30
K.BC METRO 1 - KON. EEKLOSE BC woensdag 18/12/2019 19:30

RONDE 9

BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. EEKLOSE BC zaterdag 04/01/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 maandag 06/01/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE 2 maandag 06/01/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 10/01/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC METRO 1 vrijdag 10/01/2020 19:30

RONDE 10

KON. EEKLOSE BC - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 18/01/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 18/01/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 maandag 20/01/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC KUNST VERMAAK 1 maandag 20/01/2020 19:30
K.BC METRO 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 22/01/2020 19:30

RONDE 11

KON. EEKLOSE BC - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 01/02/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 01/02/2020 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 03/02/2020 19:30
K.BC METRO 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 05/02/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 07/02/2020 19:30

RONDE 12

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 zaterdag 15/02/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 18/02/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 21/02/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC METRO 1 vrijdag 21/02/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - KON. EEKLOSE BC vrijdag 21/02/2020 19:30

RONDE 13

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC METRO 1 maandag 02/03/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 dinsdag 03/03/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 vrijdag 06/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - KON. EEKLOSE BC vrijdag 06/03/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 06/03/2020 19:30

RONDE 14

KON. EEKLOSE BC - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 14/03/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC KUNST VERMAAK 1 zaterdag 14/03/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 16/03/2020 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - K.BC METRO 1 maandag 16/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 20/03/2020 19:30

RONDE 15

K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - KON. EEKLOSE BC maandag 30/03/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 30/03/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC METRO 1 dinsdag 31/03/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 vrijdag 03/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 03/04/2020 19:30

RONDE 16

KON. EEKLOSE BC - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 zaterdag 11/04/2020 14:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 13/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS 1 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 13/04/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC KUNST VERMAAK 1 dinsdag 14/04/2020 19:30
K.BC METRO 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 15/04/2020 19:30

RONDE 17

KON. EEKLOSE BC - K.BC METRO 1 zaterdag 25/04/2020 14:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 27/04/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 01/05/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 01/05/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 vrijdag 01/05/2020 19:30

RONDE 18

KON. EEKLOSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 02/05/2020 14:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 maandag 04/05/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ARGOS WESTVELD 1 dinsdag 05/05/2020 19:30
K.BC METRO 1 - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 06/05/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 08/05/2020 19:30