Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE 1 dinsdag 10/09/2019 19:30
K.BC METRO 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 11/09/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 woensdag 11/09/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 13/09/2019 19:30

RONDE 2

K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 25/09/2019 19:30
K.BC METRO 2 - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 25/09/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 27/09/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 vrijdag 27/09/2019 19:30

RONDE 3

BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 vrijdag 11/10/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 11/10/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 11/10/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 vrijdag 11/10/2019 19:30

RONDE 4

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 2 dinsdag 22/10/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 25/10/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 25/10/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC METRO 2 vrijdag 25/10/2019 19:30

RONDE 5

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC METRO 2 dinsdag 05/11/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 06/11/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 08/11/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 vrijdag 08/11/2019 19:30

RONDE 6

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 19/11/2019 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - K.BC METRO 2 woensdag 20/11/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 20/11/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 22/11/2019 19:30

RONDE 7

K.BC METRO 2 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 04/12/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 06/12/2019 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 06/12/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 vrijdag 06/12/2019 19:30

RONDE 8

K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 18/12/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ARGOS WESTVELD 2 vrijdag 20/12/2019 19:00
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC METRO 2 vrijdag 20/12/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 20/12/2019 19:30

RONDE 9

K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 08/01/2020 19:30
K.BC METRO 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 08/01/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 10/01/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 10/01/2020 19:30

RONDE 10

K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 22/01/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC METRO 2 vrijdag 24/01/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 24/01/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 24/01/2020 19:30

RONDE 11

K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 05/02/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC METRO 2 vrijdag 07/02/2020 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 vrijdag 07/02/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 07/02/2020 19:30

RONDE 12

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 dinsdag 18/02/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 19/02/2020 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - BC QUALITY ZELE 1 woensdag 19/02/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 21/02/2020 19:30

RONDE 13

K.BC METRO 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 04/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 04/03/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 06/03/2020 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 06/03/2020 19:30

RONDE 14

K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC QUALITY ZELE 1 woensdag 18/03/2020 19:30
K.BC METRO 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 18/03/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 vrijdag 20/03/2020 19:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 20/03/2020 19:30

RONDE 15

K.BC METRO 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 woensdag 01/04/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 03/04/2020 19:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 vrijdag 03/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 03/04/2020 19:30

RONDE 16

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 14/04/2020 19:30
K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 15/04/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 17/04/2020 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC METRO 2 vrijdag 17/04/2020 19:30

RONDE 17

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 dinsdag 28/04/2020 19:30
K.BC METRO 2 - BC QUALITY ZELE 1 woensdag 29/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 29/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 01/05/2020 19:30

RONDE 18

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 dinsdag 05/05/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC METRO 2 woensdag 06/05/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 08/05/2020 19:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ONS HUIS GERAARDSBERGEN 1 vrijdag 08/05/2020 19:30