Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 02/09/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 02/09/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - KON. BRUGSE BC dinsdag 03/09/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC DE STER NINOVE dinsdag 03/09/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - BC QUALITY ZELE donderdag 05/09/2019 19:30

RONDE 2

BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP zaterdag 14/09/2019 18:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 17/09/2019 18:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC woensdag 18/09/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC KASTEELDREEF woensdag 18/09/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 20/09/2019 19:30

RONDE 3

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 28/09/2019 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC KASTEELDREEF maandag 30/09/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 01/10/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE STER NINOVE woensdag 02/10/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE GILDE HOGER OP donderdag 03/10/2019 19:30

RONDE 4

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 12/10/2019 18:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - K.A. UNION SANDEMAN maandag 14/10/2019 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC KASTEELDREEF dinsdag 15/10/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - KON. SINT NIKLASE BA woensdag 16/10/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 18/10/2019 19:30

RONDE 5

K.BC DE GILDE HOGER OP - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 28/10/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC DE STER NINOVE maandag 28/10/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 29/10/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 29/10/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE donderdag 31/10/2019 19:30

RONDE 6

BC QUALITY ZELE - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 09/11/2019 18:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC KASTEELDREEF dinsdag 12/11/2019 19:30
K.BC DE STER NINOVE - KON. BRUGSE BC dinsdag 12/11/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 13/11/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 13/11/2019 19:30

RONDE 7

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 25/11/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC DE STER NINOVE dinsdag 26/11/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC DE GILDE HOGER OP dinsdag 26/11/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 27/11/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - KON. BRUGSE BC donderdag 28/11/2019 19:30

RONDE 8

K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC DE STER NINOVE maandag 09/12/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 10/12/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 12/12/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 12/12/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE vrijdag 13/12/2019 19:30

RONDE 9

BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 14/12/2019 18:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 17/12/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 18/12/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC DE GILDE HOGER OP donderdag 19/12/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 19/12/2019 19:30

RONDE 10

BC QUALITY ZELE - K.BC DE STER NINOVE zaterdag 11/01/2020 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP maandag 13/01/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - KON. BRUGSE BC dinsdag 14/01/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 15/01/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KASTEELDREEF vrijdag 17/01/2020 19:30

RONDE 11

BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. BRUGSE BC maandag 27/01/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC QUALITY ZELE dinsdag 28/01/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 28/01/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - KON. SINT NIKLASE BA donderdag 30/01/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP vrijdag 31/01/2020 19:30

RONDE 12

BC QUALITY ZELE - BC KASTEELDREEF zaterdag 08/02/2020 18:30
K.BC DE STER NINOVE - KON. SINT NIKLASE BA dinsdag 11/02/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 12/02/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 12/02/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.A. UNION SANDEMAN donderdag 13/02/2020 19:30

RONDE 13

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.A. UNION SANDEMAN maandag 24/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - BC QUALITY ZELE maandag 24/02/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 25/02/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 27/02/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 27/02/2020 19:30

RONDE 14

K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC maandag 09/03/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 10/03/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC QUALITY ZELE woensdag 11/03/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 12/03/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 13/03/2020 19:30

RONDE 15

BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE maandag 30/03/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC DE GILDE HOGER OP dinsdag 31/03/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 31/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 01/04/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC DE STER NINOVE donderdag 02/04/2020 19:30

RONDE 16

BC QUALITY ZELE - KON. BRUGSE BC zaterdag 04/04/2020 18:30
K.BC DE STER NINOVE - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 07/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. SINT NIKLASE BA woensdag 08/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 08/04/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 10/04/2020 19:30

RONDE 17

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 13/04/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC QUALITY ZELE dinsdag 14/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE STER NINOVE donderdag 16/04/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - K.A. UNION SANDEMAN donderdag 16/04/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 17/04/2020 19:30

RONDE 18

K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. SINT NIKLASE BA maandag 20/04/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 21/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 22/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC KASTEELDREEF donderdag 23/04/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 24/04/2020 19:30

RONDE 19

BC QUALITY ZELE - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 25/04/2020 18:30
K.A. UNION SANDEMAN - KON. SINT NIKLASE BA dinsdag 28/04/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.BC DE GILDE HOGER OP dinsdag 28/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KASTEELDREEF woensdag 29/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - KON. BRUGSE BC woensdag 29/04/2020 19:30

RONDE 20

BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. SINT NIKLASE BA maandag 04/05/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - BC KASTEELDREEF maandag 04/05/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 05/05/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 06/05/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. BRUGSE BC vrijdag 08/05/2020 19:30

RONDE 21

K.BC DE GILDE HOGER OP - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 11/05/2020 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 12/05/2020 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC QUALITY ZELE dinsdag 12/05/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - KON. SINT NIKLASE BA donderdag 14/05/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 14/05/2020 19:30

RONDE 22

BC QUALITY ZELE - K.A. UNION SANDEMAN zaterdag 16/05/2020 18:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 18/05/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC KASTEELDREEF dinsdag 19/05/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC DE STER NINOVE woensdag 20/05/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 21/05/2020 19:30