Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2017-2018

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 02/09/2017 14:00
BC QUALITY ZELE - BC ROYALVRIENDEN zaterdag 02/09/2017 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 02/09/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - K.BC DE STER NINOVE 2 maandag 04/09/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - K.SINT NIKLASE BA 2 dinsdag 05/09/2017 19:30

RONDE 2

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 09/09/2017 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC ROYALVRIENDEN zaterdag 09/09/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.SINT NIKLASE BA 1 zondag 10/09/2017 19:00
K.BC DE STER NINOVE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 12/09/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - K.BC DE STER NINOVE 1 dinsdag 12/09/2017 19:30

RONDE 3

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.SINT NIKLASE BA 1 zaterdag 23/09/2017 14:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE zaterdag 23/09/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 26/09/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 26/09/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE STER NINOVE 1 woensdag 27/09/2017 19:30

RONDE 4

BC QUALITY ZELE - K.BC DE STER NINOVE 2 zaterdag 30/09/2017 18:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 1 zondag 01/10/2017 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.SINT NIKLASE BA 1 maandag 02/10/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 03/10/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC ROYALVRIENDEN woensdag 04/10/2017 19:30

RONDE 5

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 14/10/2017 14:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC DE STER NINOVE 2 zaterdag 14/10/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 16/10/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - BC ROYALVRIENDEN dinsdag 17/10/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.SINT NIKLASE BA 2 woensdag 18/10/2017 19:30

RONDE 6

K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE zondag 22/10/2017 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 23/10/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 24/10/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 24/10/2017 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.BC DE STER NINOVE 1 donderdag 26/10/2017 19:00

RONDE 7

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE zaterdag 28/10/2017 14:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC DE STER NINOVE 1 zaterdag 28/10/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 31/10/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 31/10/2017 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.SINT NIKLASE BA 2 donderdag 02/11/2017 19:00

RONDE 8

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC ROYALVRIENDEN zaterdag 04/11/2017 14:00
BC QUALITY ZELE - K.SINT NIKLASE BA 2 zaterdag 04/11/2017 18:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 06/11/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - K.BC DE STER NINOVE 2 dinsdag 07/11/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 08/11/2017 19:30

RONDE 9

BC T SLEEPBOOTJE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 11/11/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - K.SINT NIKLASE BA 1 maandag 13/11/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - K.BC DE STER NINOVE 2 dinsdag 14/11/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 15/11/2017 19:30
BC ROYALVRIENDEN - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 16/11/2017 19:00

RONDE 10

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE STER NINOVE 1 zaterdag 25/11/2017 14:00
BC QUALITY ZELE - K.SINT NIKLASE BA 1 zaterdag 25/11/2017 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 25/11/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 28/11/2017 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 30/11/2017 19:00

RONDE 11

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 02/12/2017 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE STER NINOVE 1 zaterdag 02/12/2017 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 04/12/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - BC ROYALVRIENDEN dinsdag 05/12/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 05/12/2017 19:30

RONDE 12

K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT zondag 10/12/2017 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 11/12/2017 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - K.SINT NIKLASE BA 1 dinsdag 12/12/2017 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - K.BC DE STER NINOVE 1 dinsdag 12/12/2017 19:30
BC ROYALVRIENDEN - BC QUALITY ZELE donderdag 14/12/2017 19:00

RONDE 13

BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC QUALITY ZELE maandag 15/01/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - K.SINT NIKLASE BA 2 maandag 15/01/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 16/01/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE STER NINOVE 2 woensdag 17/01/2018 19:30
BC ROYALVRIENDEN - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 18/01/2018 19:00

RONDE 14

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 20/01/2018 18:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.SINT NIKLASE BA 2 zondag 21/01/2018 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC DE STER NINOVE 2 maandag 22/01/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 22/01/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 23/01/2018 19:30

RONDE 15

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.SINT NIKLASE BA 2 zaterdag 03/02/2018 14:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 03/02/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 06/02/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 06/02/2018 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 08/02/2018 19:00

RONDE 16

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE STER NINOVE 1 zondag 11/02/2018 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 12/02/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 13/02/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 13/02/2018 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.SINT NIKLASE BA 1 donderdag 15/02/2018 19:00

RONDE 17

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE STER NINOVE 2 zaterdag 17/02/2018 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 17/02/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.SINT NIKLASE BA 2 zaterdag 17/02/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - BC ROYALVRIENDEN maandag 19/02/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 21/02/2018 19:30

RONDE 18

BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 24/02/2018 18:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE STER NINOVE 2 zondag 25/02/2018 19:00
K.BC DE STER NINOVE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 26/02/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - BC ROYALVRIENDEN dinsdag 27/02/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.SINT NIKLASE BA 1 woensdag 28/02/2018 19:30

RONDE 19

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD zondag 04/03/2018 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC DE STER NINOVE 1 maandag 05/03/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - K.SINT NIKLASE BA 1 dinsdag 06/03/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 06/03/2018 19:30
BC ROYALVRIENDEN - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 08/03/2018 19:00

RONDE 20

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 17/03/2018 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 17/03/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC ROYALVRIENDEN maandag 19/03/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 2 - K.SINT NIKLASE BA 2 dinsdag 20/03/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - K.BC DE STER NINOVE 1 dinsdag 20/03/2018 19:30

RONDE 21

K.BC ELK WEIRD HEM - BC ROYALVRIENDEN zondag 01/04/2018 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.SINT NIKLASE BA 2 maandag 02/04/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 02/04/2018 19:30
K.SINT NIKLASE BA 1 - BC QUALITY ZELE dinsdag 03/04/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 04/04/2018 19:30

RONDE 22

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.SINT NIKLASE BA 1 zaterdag 07/04/2018 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 2 zondag 08/04/2018 19:00
K.BC DE STER NINOVE 1 - BC QUALITY ZELE maandag 09/04/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 11/04/2018 19:30
BC ROYALVRIENDEN - K.BC DE STER NINOVE 2 donderdag 12/04/2018 19:00