Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

ACADEMIE CENTRUM GENT - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 08/09/2018 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 12/09/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 12/09/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 vrijdag 14/09/2018 19:30

RONDE 2

BC KUNST VERMAAK 2 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC QUALITY ZELE - BC KUNST VERMAAK 1 zaterdag 22/09/2018 14:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 26/09/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 26/09/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 28/09/2018 19:30

RONDE 3

BC QUALITY ZELE - bye zondag 00/01/1900 00:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP1 woensdag 10/10/2018 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 10/10/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 10/10/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 12/10/2018 19:30

RONDE 4

K.BC ELK WEIRD HEM - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP1 zaterdag 20/10/2018 18:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zondag 21/10/2018 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 24/10/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 24/10/2018 19:30

RONDE 5

K.BC ARGOS WESTVELD - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 03/11/2018 14:00
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT zondag 04/11/2018 14:00
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 07/11/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 09/11/2018 19:30

RONDE 6

K.BC DE GILDE HOGER OP1 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 17/11/2018 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD zondag 18/11/2018 14:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 21/11/2018 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 21/11/2018 19:30

RONDE 7

K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP1 zaterdag 01/12/2018 14:00
BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE zaterdag 01/12/2018 18:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 05/12/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 05/12/2018 19:30

RONDE 8

K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP1 zondag 09/12/2018 14:00
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 12/12/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 12/12/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 14/12/2018 19:30

RONDE 9

BC KUNST VERMAAK 1 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 15/12/2018 18:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 19/12/2018 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE woensdag 19/12/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP1 woensdag 19/12/2018 19:30

RONDE 10

ACADEMIE CENTRUM GENT - bye zondag 00/01/1900 00:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 30/01/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP1 donderdag 01/02/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC KUNST VERMAAK 1 zaterdag 26/01/2019 18:00
BC QUALITY ZELE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zondag 27/01/2019 14:00

RONDE 11

BC KUNST VERMAAK 2 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - BC QUALITY ZELE zaterdag 09/02/2019 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 13/02/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP1 woensdag 13/02/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 15/02/2019 19:30

RONDE 12

BC QUALITY ZELE - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 23/02/2019 14:00
BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 23/02/2019 18:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 27/02/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 01/03/2019 19:30

RONDE 13

K.BC ELK WEIRD HEM - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 09/03/2019 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 13/03/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE vrijdag 15/03/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 15/03/2019 19:30

RONDE 14

K.BC ARGOS WESTVELD - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 23/03/2019 01:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE woensdag 27/03/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 27/03/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 29/03/2019 19:30

RONDE 15

K.BC DE GILDE HOGER OP1 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 06/04/2019 18:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 10/04/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 10/04/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 12/04/2019 19:30

RONDE 16

K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC QUALITY ZELE - BC KUNST VERMAAK 2 zondag 14/04/2019 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 17/04/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 17/04/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 19/04/2019 19:30

RONDE 17

K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 27/04/2019 14:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 27/04/2019 18:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 01/05/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - BC QUALITY ZELE vrijdag 03/05/2019 19:30

RONDE 18

BC KUNST VERMAAK 1 - bye zondag 00/01/1900 00:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ELK WEIRD HEM zondag 12/05/2019 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 15/05/2019 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 17/05/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 17/05/2019 19:30