Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC KUNST VERMAAK 1 - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 07/09/2019 14:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 11/09/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 11/09/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 11/09/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE woensdag 11/09/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 donderdag 12/09/2019 19:30

RONDE 2

BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE zaterdag 21/09/2019 18:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 25/09/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 25/09/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 25/09/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 27/09/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 vrijdag 27/09/2019 19:30

RONDE 3

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 zaterdag 05/10/2019 18:00
BC QUALITY ZELE - BC KUNST VERMAAK 1 zondag 06/10/2019 14:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 09/10/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 woensdag 09/10/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 09/10/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 vrijdag 11/10/2019 19:30

RONDE 4

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 19/10/2019 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD zondag 20/10/2019 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 23/10/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 donderdag 24/10/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 25/10/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 25/10/2019 19:30

RONDE 5

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 02/11/2019 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 zondag 03/11/2019 14:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 06/11/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 06/11/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 06/11/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 07/11/2019 19:30

RONDE 6

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 16/11/2019 18:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 20/11/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 woensdag 20/11/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC QUALITY ZELE donderdag 21/11/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 22/11/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 22/11/2019 19:30

RONDE 7

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 30/11/2019 18:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 04/12/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 04/12/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 04/12/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 04/12/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - BC QUALITY ZELE donderdag 05/12/2019 19:30

RONDE 8

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 zaterdag 14/12/2019 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zondag 15/12/2019 14:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 18/12/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 18/12/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 18/12/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - BC KUNST VERMAAK 2 donderdag 19/12/2019 19:30

RONDE 9

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 zaterdag 04/01/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT zondag 05/01/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 08/01/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 08/01/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 10/01/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 10/01/2020 19:30

RONDE 10

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 18/01/2020 18:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC QUALITY ZELE woensdag 22/01/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 22/01/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 woensdag 22/01/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 24/01/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 24/01/2020 19:30

RONDE 11

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 01/02/2020 18:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 05/02/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 05/02/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 05/02/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 06/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 donderdag 06/02/2020 19:30

RONDE 12

BC KUNST VERMAAK 2 - BC KUNST VERMAAK 1 zaterdag 15/02/2020 18:00
BC QUALITY ZELE - K.BC ELK WEIRDT HEM zondag 16/02/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 19/02/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 donderdag 20/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 vrijdag 21/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 21/02/2020 19:30

RONDE 13

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 zaterdag 29/02/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - BC KUNST VERMAAK 2 zondag 01/03/2020 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 04/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 04/03/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 05/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 05/03/2020 19:30

RONDE 14

BC KUNST VERMAAK 1 - BC QUALITY ZELE zaterdag 07/03/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 11/03/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 11/03/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KUNST VERMAAK 2 donderdag 12/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 12/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 vrijdag 13/03/2020 19:30

RONDE 15

BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 14/03/2020 18:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 18/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 18/03/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 18/03/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 18/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 donderdag 19/03/2020 19:30

RONDE 16

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 21/03/2020 18:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 25/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 woensdag 25/03/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 26/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE vrijdag 27/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 27/03/2020 19:30

RONDE 17

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 28/03/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 zondag 29/03/2020 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 02/04/2020 19:30

RONDE 18

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 04/04/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 zondag 05/04/2020 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 08/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 09/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 10/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 10/04/2020 19:30

RONDE 19

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 zaterdag 11/04/2020 18:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KUNST VERMAAK 1 donderdag 16/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 17/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE vrijdag 17/04/2020 19:30

RONDE 20

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 zaterdag 18/04/2020 18:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 22/04/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE woensdag 22/04/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 22/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 23/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - BC KUNST VERMAAK 1 donderdag 23/04/2020 19:30

RONDE 21

BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 25/04/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zondag 26/04/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 29/04/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 29/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 3 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 30/04/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 donderdag 30/04/2020 19:30

RONDE 22

BC KUNST VERMAAK 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 02/05/2020 14:00
BC QUALITY ZELE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zondag 03/05/2020 14:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 3 woensdag 06/05/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 06/05/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 08/05/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 08/05/2020 19:30