Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Uitslagen en klassement van ronde 3

Exporteer deze uitslagen als PDF

BC KUNST VERMAAK 2

(4)89
HERREMAN Luc 90 20 4.50 15 100
REYCHLER Hedwig 55 26 2.11 8 100
CLAEYS Hubert 20 27 0.74 4 67

K.BC SINT MARTINUS AALST 2

(2)60
MATTENS Roger 44 20 2.20 16 37
COPPENS JeanPierre 30 26 1.15 6 43
VANDENBERGHE Damiaan 40 27 1.48 6 100

BC QUALITY ZELE

(6)100
DUPONT Franky 90 79 25 3.15 23 100
KASIER Sven 70 61 22 2.78 18 100
VAN MOL William 55 48 25 1.92 10 100

BC KUNST VERMAAK 1

(0)72
VAN BREDA Mike 67 59 25 2.34 11 74
DOS SANTOS Jose 39 34 22 1.55 13 71
D HAEZE Adolf 28 25 25 0.98 6 70

K.BC ELK WEIRD HEM

(6)100
FOURNEAU Alain 120 105 15 7.00 31 100
DE BAETS Danny 55 48 24 2.00 8 100
BRUGGEMAN Etienne 30 26 22 1.19 7 100

K.BC ARGOS WESTVELD

(0)61
STRYPENS Lucien 70 61 15 4.08 23 78
VAN FLETEREN Piet 72 63 24 2.62 23 80
LAEREMANS Kenny 18 16 22 0.71 5 26

K.BC KRIJT OP TIJD MELLE

(2)98
DE GRAAF Jackie 117 102 22 4.65 32 98
ROGIER Philippe 87 76 28 2.71 10 97
VAN ACKER Luc 55 48 22 2.18 8 100

K.BC DE GILDE HOGER OP 3

(4)91
RONDELE Freddy 90 79 22 3.57 19 100
DUMON Eddy 70 61 28 2.18 13 100
BOSSAERT Dirk 29 25 22 1.15 5 73

K.BC SINT MARTINUS AALST 1

(2)76
VAN DEN BOSSCHE Christian 134 31 4.32 50 84
Verhulst JeanPaul 39 24 1.62 6 43
ROGIERS Marc 40 12 3.33 16 100

ACADEMIE CENTRUM GENT

(4)76
DE MOOR Danny 160 31 5.16 40 100
DE MUYNCK JeanPierre 55 24 2.29 12 100
de MEULEMEESTER Cedric 11 12 0.91 4 28

K.BC DE GILDE HOGER OP 1

(2)76
STAMPER Stefaan 90 23 3.91 15 100
DECOCK Johan 49 23 2.13 1 89
VERCAEMERE Bjorn 21 16 1.31 5 38

K.BC DE GILDE HOGER OP 2

(4)86
VANDENBERGHE Rudy 51 23 2.21 12 57
ROELAND Juliaan 55 23 2.39 9 100
LATRUWE Nicolas 40 16 2.50 12 100

klassement na ronde 3

1 ACADEMIE CENTRUM GENT 14 272
2 BC QUALITY ZELE 12 289
3 K.BC ELK WEIRD HEM 12 276
4 K.BC DE GILDE HOGER OP 2 11 268
5 BC KUNST VERMAAK 2 10 268
6 BC KUNST VERMAAK 1 10 267
7 K.BC DE GILDE HOGER OP 3 8 263
8 K.BC SINT MARTINUS AALST 2 8 233
9 K.BC KRIJT OP TIJD MELLE 7 267
10 K.BC DE GILDE HOGER OP 1 6 239
11 K.BC SINT MARTINUS AALST 1 6 236
12 K.BC ARGOS WESTVELD 4 241