Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T OSKE - BC QUALITY ZELE zaterdag 31/08/2019 14:00
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 maandag 02/09/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - KON. BRUGSE BC woensdag 04/09/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - Kon. Kortrijkse BC woensdag 04/09/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 donderdag 05/09/2019 19:30

RONDE 2

BC T OSKE - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 14/09/2019 14:00
Kon. Kortrijkse BC - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 zaterdag 14/09/2019 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE maandag 16/09/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 18/09/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 19/09/2019 19:30

RONDE 3

Kon. Kortrijkse BC - KON. BRUGSE BC zaterdag 28/09/2019 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 maandag 30/09/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 02/10/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 03/10/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 donderdag 03/10/2019 19:30

RONDE 4

Kon. Kortrijkse BC - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 12/10/2019 14:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 16/10/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 16/10/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC T OSKE donderdag 17/10/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD 1 donderdag 17/10/2019 19:30

RONDE 5

BC T OSKE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 26/10/2019 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 30/10/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 31/10/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - Kon. Kortrijkse BC donderdag 31/10/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - KON. BRUGSE BC donderdag 31/10/2019 19:30

RONDE 6

BC T OSKE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 09/11/2019 14:00
Kon. Kortrijkse BC - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 09/11/2019 14:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC QUALITY ZELE woensdag 13/11/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 13/11/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 14/11/2019 19:30

RONDE 7

BC T OSKE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 zaterdag 23/11/2019 14:00
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - KON. BRUGSE BC maandag 25/11/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 27/11/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 27/11/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 donderdag 28/11/2019 19:30

RONDE 8

K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 11/12/2019 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 11/12/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - Kon. Kortrijkse BC woensdag 11/12/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC T OSKE donderdag 12/12/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - KON. BRUGSE BC donderdag 12/12/2019 19:30

RONDE 9

Kon. Kortrijkse BC - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 14/12/2019 14:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 19/12/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 19/12/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 19/12/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T OSKE donderdag 19/12/2019 19:30

RONDE 10

Kon. Kortrijkse BC - K.BC ARGOS WESTVELD 2 zaterdag 11/01/2020 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC T OSKE maandag 13/01/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 15/01/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 15/01/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC QUALITY ZELE donderdag 16/01/2020 19:30

RONDE 11

BC T OSKE - Kon. Kortrijkse BC zaterdag 25/01/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 29/01/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - KON. BRUGSE BC woensdag 29/01/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 29/01/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC QUALITY ZELE woensdag 29/01/2020 19:30

RONDE 12

Kon. Kortrijkse BC - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 08/02/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 12/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 13/02/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T OSKE donderdag 13/02/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 13/02/2020 19:30

RONDE 13

K.BC ARGOS WESTVELD 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 26/02/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - KON. BRUGSE BC woensdag 26/02/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC T OSKE woensdag 26/02/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - Kon. Kortrijkse BC donderdag 27/02/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 27/02/2020 19:30

RONDE 14

K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 11/03/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 11/03/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 11/03/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE donderdag 12/03/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - Kon. Kortrijkse BC donderdag 12/03/2020 19:30

RONDE 15

BC T OSKE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 zaterdag 28/03/2020 14:00
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 30/03/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 01/04/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - Kon. Kortrijkse BC woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - KON. BRUGSE BC donderdag 02/04/2020 19:30

RONDE 16

Kon. Kortrijkse BC - BC QUALITY ZELE zaterdag 04/04/2020 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 06/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 08/04/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T OSKE woensdag 08/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 donderdag 09/04/2020 19:30

RONDE 17

K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC T SLEEPBOOTJE maandag 13/04/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. BRUGSE BC woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC T OSKE woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - Kon. Kortrijkse BC donderdag 16/04/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 donderdag 16/04/2020 19:30

RONDE 18

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 22/04/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC T OSKE woensdag 22/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 donderdag 23/04/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 23/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 donderdag 23/04/2020 19:30

RONDE 19

BC T OSKE - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 25/04/2020 14:00
Kon. Kortrijkse BC - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 25/04/2020 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE maandag 27/04/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 donderdag 30/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE donderdag 30/04/2020 19:30

RONDE 20

BC T OSKE - KON. BRUGSE BC zaterdag 02/05/2020 14:00
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - Kon. Kortrijkse BC maandag 04/05/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 1 woensdag 06/05/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE woensdag 06/05/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 06/05/2020 19:30

RONDE 21

BC T OSKE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 09/05/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - Kon. Kortrijkse BC woensdag 13/05/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 13/05/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD 1 donderdag 14/05/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 14/05/2020 19:30

RONDE 22

Kon. Kortrijkse BC - BC T OSKE zaterdag 16/05/2020 14:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 21/05/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 21/05/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 21/05/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD 2 donderdag 21/05/2020 19:30