Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2016-2017

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T OSKE - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 zaterdag 03/09/2016 14:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 03/09/2016 14:30
K.BC METRO - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 07/09/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - OOSTENDE BA vrijdag 09/09/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 vrijdag 09/09/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 09/09/2016 19:30

RONDE 2

K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 10/09/2016 14:00
BC T OSKE - KON. BRUGSE BC zaterdag 10/09/2016 14:30
OOSTENDE BA - K.BC METRO dinsdag 13/09/2016 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDE HOGER OP 1 woensdag 14/09/2016 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 14/09/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 donderdag 15/09/2016 19:30

RONDE 3

K.BC GILDE HOGER OP 3 - K.BC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 24/09/2016 14:00
KON. BRUGSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 24/09/2016 14:30
OOSTENDE BA - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 27/09/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 donderdag 29/09/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - BC T OSKE donderdag 29/09/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 30/09/2016 19:30

RONDE 4

K.BC ARGOS WESTVELD - BC T OSKE woensdag 05/10/2016 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - OOSTENDE BA woensdag 05/10/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC METRO donderdag 06/10/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 vrijdag 07/10/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC GILDE HOGER OP 3 vrijdag 07/10/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. BRUGSE BC vrijdag 07/10/2016 19:30

RONDE 5

K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC METRO zaterdag 15/10/2016 14:00
K.BC GILDE HOGER OP 3 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 zaterdag 15/10/2016 14:00
OOSTENDE BA - KON. BRUGSE BC dinsdag 18/10/2016 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 woensdag 19/10/2016 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 19/10/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - BC T OSKE vrijdag 21/10/2016 19:30

RONDE 6

K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 22/10/2016 14:00
KON. BRUGSE BC - K.BC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 22/10/2016 14:30
K.BC METRO - K.BC GILDE HOGER OP 1 woensdag 26/10/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 27/10/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - OOSTENDE BA donderdag 27/10/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 vrijdag 28/10/2016 19:30

RONDE 7

K.BC GILDE HOGER OP 3 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 29/10/2016 14:00
KON. BRUGSE BC - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 zaterdag 29/10/2016 14:30
K.BC METRO - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 02/11/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T OSKE vrijdag 04/11/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 04/11/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - OOSTENDE BA vrijdag 04/11/2016 19:30

RONDE 8

K.BC GILDE HOGER OP 3 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 05/11/2016 14:00
BC T OSKE - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 05/11/2016 14:30
OOSTENDE BA - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 dinsdag 08/11/2016 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 woensdag 09/11/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - KON. BRUGSE BC vrijdag 11/11/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC METRO vrijdag 11/11/2016 19:30

RONDE 9

K.BC GILDE HOGER OP 3 - OOSTENDE BA zaterdag 12/11/2016 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 woensdag 16/11/2016 19:30
K.BC METRO - BC T OSKE woensdag 16/11/2016 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC GILDE HOGER OP 1 woensdag 16/11/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 17/11/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC GILDE HOGER OP 2 donderdag 17/11/2016 19:30

RONDE 10

K.BC GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 19/11/2016 14:00
BC T OSKE - K.BC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 19/11/2016 14:30
K.BC METRO - K.BC GILDE HOGER OP 3 woensdag 23/11/2016 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 woensdag 23/11/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - KON. BRUGSE BC vrijdag 25/11/2016 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 vrijdag 25/11/2016 19:30

RONDE 11

K.BC GILDE HOGER OP 3 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 zaterdag 03/12/2016 14:00
KON. BRUGSE BC - K.BC METRO zaterdag 03/12/2016 14:30
BC T OSKE - OOSTENDE BA zaterdag 03/12/2016 14:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 07/12/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC GILDE HOGER OP 2 donderdag 08/12/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 vrijdag 09/12/2016 19:30

RONDE 12

K.BC GILDE HOGER OP 2 - OOSTENDE BA zaterdag 10/12/2016 14:00
BC T OSKE - K.BC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 10/12/2016 14:30
KON. BRUGSE BC - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 zaterdag 10/12/2016 14:30
K.BC METRO - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 woensdag 14/12/2016 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 16/12/2016 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 16/12/2016 19:30

RONDE 13

K.BC GILDE HOGER OP 3 - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 07/01/2017 14:00
BC T OSKE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 07/01/2017 14:30
KON. BRUGSE BC - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 07/01/2017 14:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 vrijdag 13/01/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - OOSTENDE BA vrijdag 13/01/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC METRO vrijdag 13/01/2017 19:30

RONDE 14

K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 14/01/2017 14:00
OOSTENDE BA - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 17/01/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC woensdag 18/01/2017 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC METRO woensdag 18/01/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 donderdag 19/01/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - BC T OSKE donderdag 19/01/2017 19:30

RONDE 15

K.BC GILDE HOGER OP 3 - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 28/01/2017 14:00
KON. BRUGSE BC - BC T OSKE zaterdag 28/01/2017 14:30
K.BC METRO - OOSTENDE BA woensdag 01/02/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 donderdag 02/02/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 03/02/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 03/02/2017 19:30

RONDE 16

K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 11/02/2017 14:00
BC T OSKE - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 zaterdag 11/02/2017 14:30
K.BC ARGOS WESTVELD - OOSTENDE BA woensdag 15/02/2017 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. BRUGSE BC woensdag 15/02/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC GILDE HOGER OP 3 vrijdag 17/02/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 vrijdag 17/02/2017 19:30

RONDE 17

K.BC GILDE HOGER OP 3 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 zaterdag 18/02/2017 14:00
BC T OSKE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 18/02/2017 14:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 18/02/2017 14:30
OOSTENDE BA - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 21/02/2017 19:30
K.BC METRO - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 woensdag 22/02/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC GILDE HOGER OP 1 donderdag 23/02/2017 19:30

RONDE 18

BC T OSKE - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 zaterdag 25/02/2017 14:30
KON. BRUGSE BC - OOSTENDE BA zaterdag 25/02/2017 14:30
K.BC METRO - K.BC GILDE HOGER OP 2 woensdag 01/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC GILDE HOGER OP 3 donderdag 02/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 02/03/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 03/03/2017 19:30

RONDE 19

K.BC GILDE HOGER OP 3 - KON. BRUGSE BC zaterdag 04/03/2017 14:00
OOSTENDE BA - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 dinsdag 07/03/2017 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 woensdag 08/03/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC GILDE HOGER OP 2 woensdag 08/03/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC METRO vrijdag 10/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 10/03/2017 19:30

RONDE 20

K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 zaterdag 18/03/2017 14:00
BC T OSKE - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 18/03/2017 14:30
OOSTENDE BA - K.BC GILDE HOGER OP 1 dinsdag 21/03/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC METRO woensdag 22/03/2017 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDE HOGER OP 3 woensdag 22/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - KON. BRUGSE BC donderdag 23/03/2017 19:30

RONDE 21

K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC T OSKE zaterdag 25/03/2017 14:00
KON. BRUGSE BC - K.BC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 25/03/2017 14:30
K.BC METRO - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 woensdag 29/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 30/03/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - OOSTENDE BA donderdag 30/03/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC GILDE HOGER OP 3 vrijdag 31/03/2017 19:30

RONDE 22

K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 zaterdag 01/04/2017 14:00
BC T OSKE - K.BC METRO zaterdag 01/04/2017 14:30
OOSTENDE BA - K.BC GILDE HOGER OP 3 dinsdag 04/04/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 07/04/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 vrijdag 07/04/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 07/04/2017 19:30

RONDE 23

K.BC GILDE HOGER OP 3 - K.BC METRO zaterdag 08/04/2017 14:00
KON. BRUGSE BC - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 zaterdag 08/04/2017 14:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDE HOGER OP 2 woensdag 12/04/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 13/04/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 13/04/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC T OSKE vrijdag 14/04/2017 19:30

RONDE 24

K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 zaterdag 15/04/2017 14:00
OOSTENDE BA - BC T OSKE dinsdag 18/04/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 19/04/2017 19:30
K.BC METRO - KON. BRUGSE BC woensdag 19/04/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC GILDE HOGER OP 3 donderdag 20/04/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 - K.BC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 21/04/2017 19:30

RONDE 25

K.BC GILDE HOGER OP 3 - BC T OSKE zaterdag 29/04/2017 14:00
OOSTENDE BA - K.BC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 02/05/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 woensdag 03/05/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 2 - K.BC METRO donderdag 04/05/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - KON. BRUGSE BC donderdag 04/05/2017 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 05/05/2017 19:30

RONDE 26

K.BC GILDE HOGER OP 2 - KON. BRUGSE BC zaterdag 06/05/2017 14:00
OOSTENDE BA - BC BILJARTVRIENDEN GENT 1 dinsdag 09/05/2017 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC GILDE HOGER OP 3 woensdag 10/05/2017 19:30
K.BC METRO - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 10/05/2017 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T OSKE woensdag 10/05/2017 19:30
BC BILJARTVRIENDEN GENT 3 - K.BC GILDE HOGER OP 1 donderdag 11/05/2017 19:30