Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2021-2022

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.B.C GILDEVRIENDEN zaterdag 18/09/2021 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 3 - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 18/09/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 22/09/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 24/09/2021 19:30

RONDE 2

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ONS HUIS 2 zaterdag 02/10/2021 19:00
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE 2 maandag 04/10/2021 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 dinsdag 05/10/2021 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC T SLEEPBOOTJE 3 vrijdag 08/10/2021 19:00

RONDE 3

BC T SLEEPBOOTJE 3 - K.BC ELK WEIRDHEM zaterdag 16/10/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 20/10/2021 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.B.C GILDEVRIENDEN vrijdag 22/10/2021 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 22/10/2021 19:30

RONDE 4

BC T SLEEPBOOTJE 3 - K.BC ONS HUIS 2 zaterdag 30/10/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 03/11/2021 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 vrijdag 05/11/2021 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 05/11/2021 19:30

RONDE 5

BC T SLEEPBOOTJE 3 - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 13/11/2021 19:30
K.BC ELK WEIRDHEM - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 15/11/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 19/11/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 19/11/2021 19:30

RONDE 6

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ONS HUIS 2 maandag 29/11/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 01/12/2021 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 03/12/2021 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 03/12/2021 19:30

RONDE 7

BC T SLEEPBOOTJE 3 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 11/12/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ONS HUIS 2 woensdag 15/12/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 17/12/2021 19:00
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ELK WEIRDHEM vrijdag 17/12/2021 19:00

RONDE 8

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 18/12/2021 19:00
K.BC ONS HUIS 2 - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 20/12/2021 19:30
K.BC ELK WEIRDHEM - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 20/12/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC T SLEEPBOOTJE 3 woensdag 22/12/2021 19:30

RONDE 9

BC T SLEEPBOOTJE 3 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 08/01/2022 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 10/01/2022 19:30
K.BC ELK WEIRDHEM - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 10/01/2022 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 14/01/2022 19:00

RONDE 10

K.BC ONS HUIS 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 17/01/2022 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 18/01/2022 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 21/01/2022 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 3 vrijdag 21/01/2022 19:30

RONDE 11

BC T SLEEPBOOTJE 3 - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 22/01/2022 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 24/01/2022 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC GILDEVRIENDEN woensdag 26/01/2022 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ELK WEIRDHEM vrijdag 28/01/2022 19:30

RONDE 12

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 zaterdag 05/02/2022 19:00
K.BC ELK WEIRDHEM - BC T SLEEPBOOTJE 3 maandag 07/02/2022 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC KUNST VERMAAK 2 dinsdag 08/02/2022 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 vrijdag 11/02/2022 19:30

RONDE 13

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 19/02/2022 19:00
K.BC ELK WEIRDHEM - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 maandag 21/02/2022 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - BC T SLEEPBOOTJE 3 maandag 21/02/2022 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 25/02/2022 19:30

RONDE 14

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 05/03/2022 19:00
K.BC ONS HUIS 2 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 07/03/2022 19:00
K.BC GILDEVRIENDEN - BC T SLEEPBOOTJE 3 dinsdag 08/03/2022 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 09/03/2022 19:30

RONDE 15

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 19/03/2022 19:00
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 21/03/2022 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ARGOS WESTVELD 1 dinsdag 22/03/2022 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 25/03/2022 19:30

RONDE 16

BC T SLEEPBOOTJE 3 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 zaterdag 02/04/2022 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 05/04/2022 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 08/04/2022 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 08/04/2022 19:30

RONDE 17

K.BC ELK WEIRDHEM - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 18/04/2022 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 maandag 18/04/2022 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC QUALITY ZELE 2 dinsdag 19/04/2022 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC T SLEEPBOOTJE 3 vrijdag 22/04/2022 19:30

RONDE 18

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 3 zaterdag 30/04/2022 19:00
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ONS HUIS 2 dinsdag 03/05/2022 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 06/05/2022 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ELK WEIRDHEM vrijdag 06/05/2022 19:30