Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2021-2022

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

KON. KNOKSE BC 1 - K. BRUGSE BC 1 dinsdag 07/09/2021 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 08/09/2021 19:30
BC T OSKE 3 - K.BC GILDE HOGER OP donderdag 09/09/2021 19:30

RONDE 2

KON. KNOKSE BC 1 - K.BC WARDEN OOM dinsdag 21/09/2021 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 22/09/2021 19:30
BC T OSKE 3 - KON. BRUGSE BC 1 donderdag 23/09/2021 19:30

RONDE 3

OOSTENDSE BA 3 - KON. KNOKSE BC 1 woensdag 06/10/2021 19:30
K.BC WARDEN OOM - BC T OSKE 3 woensdag 06/10/2021 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 06/10/2021 19:30

RONDE 4

KON. KNOKSE BC 1 - K.BC GILDE HOGER OP dinsdag 19/10/2021 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 2 woensdag 20/10/2021 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE 3 woensdag 20/10/2021 19:30

RONDE 5

K.BC WARDEN OOM - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 03/11/2021 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 03/11/2021 19:30
BC T OSKE 3 - OOSTENDSE BA 2 donderdag 04/11/2021 19:30

RONDE 6

OOSTENDSE BA 2 - KON. KNOKSE BC 1 woensdag 17/11/2021 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 17/11/2021 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K.BC WARDEN OOM donderdag 18/11/2021 19:30

RONDE 7

KON. KNOKSE BC 1 - BC T OSKE 3 dinsdag 30/11/2021 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC WARDEN OOM woensdag 01/12/2021 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC 1 donderdag 02/12/2021 19:30

RONDE 8

OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 15/12/2021 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON. KNOKSE BC 1 woensdag 15/12/2021 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - BC T OSKE 3 donderdag 16/12/2021 19:30

RONDE 9

K.BC WARDEN OOM - KON. KNOKSE BC 1 woensdag 12/01/2022 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE 3 woensdag 12/01/2022 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 2 donderdag 13/01/2022 19:30

RONDE 10

KON. KNOKSE BC 1 - OOSTENDSE BA 3 dinsdag 25/01/2022 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 26/01/2022 19:30
BC T OSKE 3 - K.BC WARDEN OOM donderdag 27/01/2022 19:30

RONDE 11

OOSTENDSE BA 2 - K.BC WARDEN OOM woensdag 09/02/2022 19:30
BC T OSKE 3 - OOSTENDSE BA 3 donderdag 10/02/2022 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - KON. KNOKSE BC 1 donderdag 10/02/2022 19:30

RONDE 12

KON. BRUGSE BC 1 - K.BC WARDEN OOM woensdag 23/02/2022 19:30
OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE 3 woensdag 23/02/2022 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 3 donderdag 24/02/2022 19:30

RONDE 13

KON. KNOKSE BC 1 - OOSTENDSE BA 2 dinsdag 08/03/2022 19:30
K.BC WARDEN OOM - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 09/03/2022 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 09/03/2022 19:30

RONDE 14

K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 3 woensdag 23/03/2022 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 23/03/2022 19:30
BC T OSKE 3 - KON. KNOKSE BC 1 donderdag 24/03/2022 19:30