Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2022-2023

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC 't SLEEPBOOTJE - K SINT-NIKLASE BA dinsdag 13/09/2022 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC GILDE HOGER OP 1 dinsdag 13/09/2022 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC DE WITTE MOLEN woensdag 14/09/2022 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC METRO 1 vrijdag 16/09/2022 19:30

RONDE 2

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC METRO 1 zaterdag 17/09/2022 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE dinsdag 20/09/2022 19:30
BC DE WITTE MOLEN - BC 't SLEEPBOOTJE donderdag 22/09/2022 19:30
K SINT-NIKLASE BA - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 23/09/2022 19:30

RONDE 3

BC 't SLEEPBOOTJE - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 07/10/2022 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 11/10/2022 19:30
KBC METRO 1 - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 13/10/2022 19:30
BC QUALITY ZELE - K SINT-NIKLASE BA vrijdag 14/10/2022 19:30

RONDE 4

KBC GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 18/10/2022 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 19/10/2022 19:30
BC DE WITTE MOLEN - KBC METRO 1 donderdag 20/10/2022 19:30
K SINT-NIKLASE BA - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 21/10/2022 19:30

RONDE 5

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 22/10/2022 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC DE WITTE MOLEN dinsdag 25/10/2022 19:30
BC 't SLEEPBOOTJE - BC QUALITY ZELE dinsdag 25/10/2022 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - K SINT-NIKLASE BA woensdag 26/10/2022 19:30

RONDE 6

KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 08/11/2022 19:30
KBC METRO 1 - BC 't SLEEPBOOTJE donderdag 10/11/2022 19:30
BC DE WITTE MOLEN - K SINT-NIKLASE BA donderdag 10/11/2022 19:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 11/11/2022 19:30

RONDE 7

BC 't SLEEPBOOTJE - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 22/11/2022 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC METRO 1 dinsdag 22/11/2022 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 23/11/2022 19:30
BC DE WITTE MOLEN - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 24/11/2022 19:30

RONDE 8

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC ARGOS WESTVELD zaterdag 03/12/2022 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC 't SLEEPBOOTJE dinsdag 06/12/2022 19:30
KBC METRO 1 - K SINT-NIKLASE BA donderdag 08/12/2022 19:30
BC QUALITY ZELE - BC DE WITTE MOLEN vrijdag 09/12/2022 19:30

RONDE 9

BC 't SLEEPBOOTJE - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 20/12/2022 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC METRO 1 dinsdag 20/12/2022 19:30
BC DE WITTE MOLEN - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 22/12/2022 19:30
K SINT-NIKLASE BA - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 23/12/2022 19:30

RONDE 10

KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 24/01/2023 19:30
KBC METRO 1 - BC QUALITY ZELE donderdag 26/01/2023 19:30
BC DE WITTE MOLEN - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 26/01/2023 19:30
K SINT-NIKLASE BA - BC 't SLEEPBOOTJE donderdag 26/01/2023 19:30

RONDE 11

BC 't SLEEPBOOTJE - BC DE WITTE MOLEN maandag 30/01/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - K SINT-NIKLASE BA dinsdag 31/01/2023 19:30
KBC METRO 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 02/02/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 03/02/2023 19:30

RONDE 12

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 11/02/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC 't SLEEPBOOTJE dinsdag 14/02/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC METRO 1 woensdag 15/02/2023 19:30
K SINT-NIKLASE BA - BC QUALITY ZELE vrijdag 17/02/2023 19:30

RONDE 13

ACADEMIE CENTRUM GENT - K SINT-NIKLASE BA zaterdag 25/02/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 28/02/2023 19:30
KBC METRO 1 - BC DE WITTE MOLEN donderdag 02/03/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 03/03/2023 19:30

RONDE 14

KBC GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 07/03/2023 19:30
BC DE WITTE MOLEN - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 09/03/2023 19:30
K SINT-NIKLASE BA - KBC ARGOS WESTVELD vrijdag 10/03/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - BC 't SLEEPBOOTJE vrijdag 10/03/2023 19:30

RONDE 15

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE zaterdag 25/03/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE - KBC METRO 1 dinsdag 28/03/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 29/03/2023 19:30
K SINT-NIKLASE BA - BC DE WITTE MOLEN vrijdag 31/03/2023 19:30

RONDE 16

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC 't SLEEPBOOTJE zaterdag 08/04/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC DE WITTE MOLEN dinsdag 11/04/2023 19:30
KBC METRO 1 - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 13/04/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC ARGOS WESTVELD vrijdag 14/04/2023 19:30

RONDE 17

BC 't SLEEPBOOTJE - KBC GILDE HOGER OP 1 dinsdag 18/04/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 19/04/2023 19:30
BC DE WITTE MOLEN - BC QUALITY ZELE donderdag 20/04/2023 19:30
K SINT-NIKLASE BA - KBC METRO 1 vrijdag 21/04/2023 19:30

RONDE 18

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC DE WITTE MOLEN zaterdag 06/05/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - K SINT-NIKLASE BA dinsdag 09/05/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC 't SLEEPBOOTJE woensdag 10/05/2023 19:30
KBC METRO 1 - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 11/05/2023 19:30