Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2023-2024

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

KBC WARDEN OOM - KBC KUNST & VERMAAK maandag 11/09/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 13/09/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC ELK WEIRD'HEM donderdag 14/09/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 15/09/2023 19:30

RONDE 2

KBC WARDEN OOM - KBC GILDE HOGER OP 1 maandag 25/09/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC KRIJT OP TIJD MELLE maandag 25/09/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 27/09/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC KUNST & VERMAAK donderdag 28/09/2023 19:30

RONDE 3

KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC ELK WEIRD'HEM maandag 09/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC KUNST & VERMAAK dinsdag 10/10/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC WARDEN OOM donderdag 12/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 13/10/2023 19:30

RONDE 4

KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC KUNST & VERMAAK maandag 23/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC WARDEN OOM dinsdag 24/10/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC ELK WEIRD'HEM woensdag 25/10/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 26/10/2023 19:30

RONDE 5

KBC KUNST & VERMAAK - KBC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 04/11/2023 10:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC WARDEN OOM maandag 06/11/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE dinsdag 07/11/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC ELK WEIRD'HEM vrijdag 10/11/2023 19:30

RONDE 6

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 1 dinsdag 21/11/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC KUNST & VERMAAK woensdag 22/11/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC WARDEN OOM woensdag 22/11/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 23/11/2023 19:30

RONDE 7

KBC GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 04/12/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC WARDEN OOM woensdag 06/12/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 06/12/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC KUNST & VERMAAK vrijdag 08/12/2023 19:30

RONDE 8

KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC GILDE HOGER OP 1 maandag 22/01/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC KRIJT OP TIJD MELLE dinsdag 23/01/2024 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - BC QUALITY ZELE woensdag 24/01/2024 19:30
KBC KUNST & VERMAAK - KBC WARDEN OOM vrijdag 26/01/2024 19:00

RONDE 9

ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC ELK WEIRD'HEM dinsdag 06/02/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 07/02/2024 19:00
KBC KUNST & VERMAAK - BC QUALITY ZELE vrijdag 09/02/2024 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC WARDEN OOM vrijdag 09/02/2024 19:30

RONDE 10

KBC WARDEN OOM - BC QUALITY ZELE maandag 19/02/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 21/02/2024 19:00
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 21/02/2024 19:30
KBC KUNST & VERMAAK - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 23/02/2024 19:00

RONDE 11

KBC WARDEN OOM - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 04/03/2024 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 06/03/2024 19:30
KBC KUNST & VERMAAK - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 08/03/2024 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE vrijdag 08/03/2024 19:30

RONDE 12

KBC WARDEN OOM - KBC GILDE HOGER OP 2 maandag 18/03/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC KUNST woensdag 20/03/2024 19:00
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 20/03/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 21/03/2024 19:30

RONDE 13

KBC WARDEN OOM - KBC KRIJT OP TIJD MELLE maandag 01/04/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE maandag 01/04/2024 19:30
KBC KUNST & VERMAAK - KBC ELK WEIRD'HEM vrijdag 05/04/2024 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 05/04/2024 19:30

RONDE 14

KBC WARDEN OOM - KBC ELK WEIRD'HEM maandag 15/04/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 16/04/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 18/04/2024 19:30
KBC KUNST & VERMAAK - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 19/04/2024 19:00