Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2023-2024

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KBC ARGOS WESTVELD maandag 28/08/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - KBC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 05/09/2023 19:30
KON KORTRIJKSE BC 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 05/09/2023 19:30
KON EEKLOSE BC - KBC METRO donderdag 07/09/2023 19:30
BC STRIJTEM 2 - BC STRIJTEM 3 donderdag 07/09/2023 19:30

RONDE 2

KON KORTRIJKSE BC 2 - BC STRIJTEM 2 dinsdag 19/09/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 19/09/2023 19:30
KBC METRO - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 20/09/2023 19:30
KON EEKLOSE BC - BC STRIJTEM 3 donderdag 21/09/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - BC 't SLEEPBOOTJE 3 vrijdag 22/09/2023 19:30

RONDE 3

BC STRIJTEM 3 - KBC ARGOS WESTVELD zondag 01/10/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KBC GILDE HOGER OP 4 maandag 02/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 03/10/2023 19:30
KBC METRO - KON KORTRIJKSE BC 2 woensdag 04/10/2023 19:30
BC STRIJTEM 2 - KON EEKLOSE BC donderdag 05/10/2023 19:30

RONDE 4

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KBC METRO maandag 16/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - BC STRIJTEM 3 dinsdag 17/10/2023 19:30
BC STRIJTEM 2 - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 19/10/2023 19:30
KON EEKLOSE BC - KON KORTRIJKSE BC 2 donderdag 19/10/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC ARGOS WESTVELD vrijdag 20/10/2023 19:30

RONDE 5

BC STRIJTEM 3 - BC 't SLEEPBOOTJE 3 zondag 29/10/2023 14:00
KON KORTRIJKSE BC 2 - KBC GILDE HOGER OP 4 dinsdag 31/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 31/10/2023 19:30
KBC METRO - BC STRIJTEM 2 woensdag 01/11/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KON EEKLOSE BC vrijdag 03/11/2023 19:30

RONDE 6

BC STRIJTEM 3 - KBC METRO zondag 12/11/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KBC GILDE HOGER OP 2 maandag 13/11/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - KON EEKLOSE BC dinsdag 14/11/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KON KORTRIJKSE BC 2 woensdag 15/11/2023 19:30
BC STRIJTEM 2 - BC QUALITY ZELE donderdag 16/11/2023 19:30

RONDE 7

BC STRIJTEM 3 - KBC GILDE HOGER OP 2 zondag 26/11/2023 14:00
KON KORTRIJKSE BC 2 - BC 't SLEEPBOOTJE 3 dinsdag 28/11/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - BC STRIJTEM 2 dinsdag 28/11/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KON EEKLOSE BC woensdag 29/11/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC METRO vrijdag 01/12/2023 19:30

RONDE 8

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KON EEKLOSE BC maandag 11/12/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KON KORTRIJKSE BC 2 dinsdag 12/12/2023 19:30
KBC METRO - KBC GILDE HOGER OP 4 woensdag 13/12/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC STRIJTEM 2 woensdag 13/12/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - BC STRIJTEM 3 vrijdag 15/12/2023 19:30

RONDE 9

BC STRIJTEM 3 - KON KORTRIJKSE BC 2 zondag 17/12/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 4 - BC QUALITY ZELE dinsdag 19/12/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC METRO woensdag 20/12/2023 19:30
KON EEKLOSE BC - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 21/12/2023 19:30
BC STRIJTEM 2 - BC 't SLEEPBOOTJE 3 donderdag 21/12/2023 19:30

RONDE 10

BC STRIJTEM 3 - BC STRIJTEM 2 zondag 14/01/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC GILDE HOGER OP 4 dinsdag 16/01/2024 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC 't SLEEPBOOTJE 3 woensdag 17/01/2024 19:30
KBC METRO - KON EEKLOSE BC woensdag 17/01/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KON KORTRIJKSE BC 2 vrijdag 19/01/2024 19:30

RONDE 11

BC STRIJTEM 3 - KON EEKLOSE BC zondag 28/01/2024 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 3 - BC QUALITY ZELE maandag 29/01/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC METRO dinsdag 30/01/2024 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 4 woensdag 31/01/2024 19:30
BC STRIJTEM 2 - KON KORTRIJKSE BC 2 donderdag 01/02/2024 19:30

RONDE 12

KBC GILDE HOGER OP 4 - BC 't SLEEPBOOTJE 3 dinsdag 13/02/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC 2 - KBC METRO dinsdag 13/02/2024 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC STRIJTEM 3 woensdag 14/02/2024 19:30
KON EEKLOSE BC - BC STRIJTEM 2 donderdag 15/02/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 16/02/2024 19:30

RONDE 13

BC STRIJTEM 3 - KBC GILDE HOGER OP 4 zondag 25/02/2024 14:00
KON KORTRIJKSE BC 2 - KON EEKLOSE BC dinsdag 27/02/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC STRIJTEM 2 dinsdag 27/02/2024 19:30
KBC METRO - BC 't SLEEPBOOTJE 3 woensdag 28/02/2024 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 28/02/2024 19:30

RONDE 14

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - BC STRIJTEM 3 maandag 11/03/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - KON KORTRIJKSE BC 2 dinsdag 12/03/2024 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 13/03/2024 19:30
KON EEKLOSE BC - BC QUALITY ZELE donderdag 14/03/2024 19:30
BC STRIJTEM 2 - KBC METRO donderdag 14/03/2024 19:30

RONDE 15

KBC GILDE HOGER OP 2 - BC 't SLEEPBOOTJE 3 dinsdag 26/03/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC 2 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 26/03/2024 19:30
KBC METRO - BC STRIJTEM 3 woensdag 27/03/2024 19:30
KON EEKLOSE BC - KBC GILDE HOGER OP 4 donderdag 28/03/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - BC STRIJTEM 2 vrijdag 29/03/2024 19:30

RONDE 16

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - KON KORTRIJKSE BC 2 maandag 08/04/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC STRIJTEM 3 dinsdag 09/04/2024 19:30
KBC METRO - BC QUALITY ZELE woensdag 10/04/2024 19:30
BC STRIJTEM 2 - KBC GILDE HOGER OP 4 donderdag 11/04/2024 19:30
KON EEKLOSE BC - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 11/04/2024 19:30

RONDE 17

BC STRIJTEM 3 - BC QUALITY ZELE zondag 21/04/2024 14:00
KON KORTRIJKSE BC 2 - KBC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 23/04/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 4 - KBC METRO dinsdag 23/04/2024 19:30
BC STRIJTEM 2 - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 25/04/2024 19:30
KON EEKLOSE BC - BC 't SLEEPBOOTJE 3 donderdag 25/04/2024 19:30

RONDE 18

BC 't SLEEPBOOTJE 3 - BC STRIJTEM 2 maandag 29/04/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC 2 - BC STRIJTEM 3 dinsdag 30/04/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KON EEKLOSE BC dinsdag 30/04/2024 19:30
KBC METRO - KBC ARGOS WESTVELD woensdag 01/05/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 4 vrijdag 03/05/2024 19:30